OK

Hakkımızda
MNG Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren MNG Turizm, A Grubu seyahat acentesi olarak turizm sektöründe çalışmalarına devam ediyor. Aynı zamanda IATA (Uluslararası Havayolları Taşıyıcılar Birliği) üyesi de olan MNG Turizm, varlık gösterdiği tüm coğrafyalarda mutlu müşteriler yaratma prensibi çerçevesinde kalite, hız, güven ve konfor odaklı hizmet anlayışı ile hizmet veriyor. 

MNG Turizm Grubu altında müşterilerinin hayatına konfor katmak vizyonu ile çalışmalarını sürdüren MNG Bilet; konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu, Türk Hava Yolları online bilet sistemi, yabancı havayollarının kullandığı GDS sistemleri donatılmış bilet departmanı ile güvenli yolculukların en doğru rotası olarak faaliyet gösteriyor. 

MNG Bilet’in müşteri profilini yakından tanıyan, onların istek ve beklentilerini doğru analiz eden her biri işinde uzman tecrübeli satış kadrosu; müşterilerinin gerek iş gerekse seyahat planlamalarını en kısa sürede ve en hızlı şekilde organize etmek amacıyla 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

MNG Bilet portföyünde bulunan ulusal ve uluslararası havayolu firmaları sayesinde müşterilerinin uçuş organizasyonlarını hızlı, kolay, alternatifli ve avantajlı bir şekilde yapmasına olanak sağlıyor. MNG Bilet’in müşterileri gidiş-dönüş uçak biletleri ve gidecekleri ülkelere hangi havayollarının sefer düzenlediğine dair bilgileri bilet departmanından alabiliyor, online rezervasyon yapabiliyor, fiyatları karşılaştırabiliyor, promosyonlu uçak bileti fırsatlarını yakalayabiliyor ve indirimli kampanyalardan ucuz uçak bileti satın alabiliyor. 

En cazip seyahat seçenekleriyle müşterilerini dünyayla buluşturan MNG Bilet, seyahat severlerin yolculukları öncesinde yapacakları tüm araştırmalarda da başvuru adresi olma yolunda kendinden emin adımlarla ilerliyor. 

MNG Holding güvencesiyle hizmet veren MNG Bilet, “en iyi bilet acentesi” olma motto’suyla müşterilerine hep bir sonraki yolculuğun hayalini kurdurma vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.